Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) I díky pěknému počasí se jednalo o kvalitní turnaj, kterých je, dle mě, pohříchu málo. Rodičů bylo hodně, takže zájem by asi byl. Co takhle těch turnajů udělat více, třeba i regionálně Čechy, Morava, tak aby se nejezdilo daleko a zároveň děti hrály.

2) Celkem mě zaráží fakt, že když zjistím, že Exl a ČML má dohromady 20 týmů, tak na Mistrovství republiky jich vyšle tým kluků a holek pouze 9, z toho jen 4 extraligoví zástupci. A přitom je radost se na ty nejmenší koukat, někteří jsou opravdu malí baseballisti.

3) Všechny ty řeči o rozvoji jdou dle mě bokem v momentu, kdy ne všechny týmy mají svou vlastní mládež a vše řeší formou patronace nebo půjčování. Už by to chtělo se ozvat a tak tak činím. Je mnohem jednodušší zaplatit si kvalitní mužský tým i dejme tomu posilu, když nemusím vynakládat prostředky na práci s mládeží

4) Tentokrát počasí vyšlo ( je přece jenještě září ), ale další kategorie už můžou propršet atd... Nebylo by lepší finále v teple?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rubriky > Soutěže online

(Daniel Pavlík, 22. 6. 2008 13:36)

http://daniel-pavlik.blog.cz/ Hlasujte do soutěže č. 3 v kategorii Vzhled webu. Každý hlas v anketě může rozhodnout, který blog z nominovaných zvítězí!!! Budu vám vděčný.

T-ballový turnaj

(Petr Dvorský, 1. 10. 2007 17:16)

tradičně poslední prázdninový víkend pořádáme v Jablonci žákovský turnaj, letos prvně jsme to zkusili se stativovým baseballem. bylo to tak trochu bez reklamy, organizace ME kadetů nám přeci jen zabrala dost předprázdninovýho času. chceme v t-ballu pokračovat. týmy, které by měly zájem, si už teď můžou v kalendáři rezervovat konec prázdnin v Jablonci