Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To Karol

(Láďa Chlup, 7. 10. 2007 12:23)

Opravdu netuším o co ti jde,ale jestli máš něco na srdci tak sem s tím

To Karol

(Joe, 6. 10. 2007 11:22)

Ta reklama je na tech strankach automaticky...Analfabete...

TO Láďa Chlup

(Karol Cejka, 5. 10. 2007 14:50)

zda sa ze tu plati podla seba sudim teba. ak ty nemas ziadnu sebarefleksiu tak to neznamena ze ju tiez nema nik iny ;)

ta reklama na tychto strankach je fakticky super. skutocne si myslis ze na tom nejako zarobis?

Aha

(Roman Konecny, 2. 10. 2007 18:07)

Ted je me to konecne jasne.

A uz jsi to nekdy zkousel tam napsat? Vykon kolegy rozhodciho komentovat nebudou ale vyklad pravidel ti urcite poskytnou. Vsadim se o nove spajky...

To Roman

(Láďa Chlup, 2. 10. 2007 11:58)

Asi jsi nepochopil, ale mě o názor rozhodčích nejde, je mi úplně jasné že od nich posouzení vlastního výkonů můžu chtít asi stěží.

Hmmm

(Roman Konecny, 1. 10. 2007 19:05)

Pokud chces nazor rozhodcich budes muset napsat dotaz na www.umpires.cz. Nejak nemuzes ocekavat ze se rozhodci jenom muzou pretrhnout a psat na stranky badumpires stejne jako bys treba ty nebyl ochoten psat na stranky damn.bad.coach.cz ;-)

Bučovice - Jablonec

(Láďa Chlup, 24. 9. 2007 14:16)

Bylo vidět, že už o nic nejde, protože v zápasech se zjitřenou atmosférou by to pánové Gregor, Hricák neměli jednoduché, ale takhle se dalo několik drobných chybiček přejít, tou největší snad bylo jen chybné vyhlásení strike outu, kdy balon nebyl chycen a povaloval se na antuce. Co se ale mě moc líbilo, že rozhodčí chybu uznal a hřálo mě u srdce, že jsem mohl být "grand" a přejít to, což se mi asi jen tak zase nepovede, vždyť mě znáte :-)
Naopak plně stojím za rozhodčím ve druhé sporné situaci, při běžci na trojce se ten po začátku pohybu rozběhl na squeeze, rozhodčí ale dle svých slov nebyl připraven, vyhlásil nenadhozeno a vše vrátil zpět i přes vehementní protesty domácích, kteří tvrdili, že se jednalo o krádež a tudíž to nebyl nadhoz ale příhoz na metu za účelem tečování. Potom jsme se o tom bavili všichni i u piva a zdálo se, že jsem soupeře pořád nepřesvědčil o správnosti výroku, takže bych rád, kdybyste se pokusili přidat svůj názor